Tensione në Shkodër, PD marshon në rrugë, policia përdor gaz lotsjellës, lëndohet një grua

Tensione në Shkodër, PD marshon në rrugë, policia përdor gaz lotsjellës, lëndohet një grua
Kur kryeministri Edi Rama mban fjalën e tij në takimin elektoral organizuar në Vaun e Dejes, PD ka nisur marshimin në Shkodër.

Ish-deputete dhe përfaqësues të opozitës, bashkë me qytetarë shkodranë janë duke marshuar në pedonalen e qytetit.

Gjithashtu gjatë marshimit policia ka hedhur edhe gaz lotsjellës, duke bërë që një grua të humbasë ndjenjat. /l.k./

Foto Google

 

loading...
loading...