Meghan me unazë THIRD që ra menjëherë në sy të publikut

Meghan me unazë THIRD që ra menjëherë në sy të publikut
MEGHAN Markle u shfaq sot për herë të parë në publik që nga lindja e fëmijës Archie Harrison katër javë më parë.

Ajo hipi në një karroce me bashkëshortin Princi Harry dhe përshëndeti adhuruesit.

Meghan Markle mbante tre unaza ndërsa po përshëndeste edhe pse shumë sy ishin ngulur tek fustani i saj blu Givenchy, disa ithtarë të familjes mbretërore vunë re se Meghan kishte veshur një unazë THIRD në gishtin e saj të unazës. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...