Olta Xhaçka në pritje të fëmijës së dytë

Olta Xhaçka në pritje të fëmijës së dytë
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka, pret të bëhet nënë për herë të dytë.

Edhe pse shtatzënë, kjo nuk e ka penguar ministren në angazhimet e saj qeveritare.

Ajo ishte sot në Kuvend, gjatë seancës plenare

Xhaçka është e martuar me ish deputetin socialist Artan Gaçi dhe ata kanë një vajzë Hana, 3 vjeçe.

loading...
loading...