Dhurata Dora godet në “zemër” sulmuesin e Juves!

Dhurata Dora godet në “zemër” sulmuesin e Juves!
Dhurata Dora e reperit Soolking me duetin e tyre “Zemër” që u bë “hit” shumë shpejt kanë bërë bujë jo vetëm në trojet shqiptare.

Për disa javë, kënga qëndroi në top listat muzikore në Francë e Algjeri, e shtete tjera.

“Zemër” në rrjetet sociale mbetet e dëgjuar, e komentuar dhe po aq edhe e pëlqyer.

Në Instagram, edhe ylli i Juventus, lojtari Miralem Pjanic,  ka publikuar në InstaStory një video, ku ka treguar se po shijon tingujt e kësaj kënge.

Por sapo ka dalë në tregun muzikor, me këto ritme kënga “Zemër” e Dhurata Dora gjatë muajve të verës pritet të jetë edhe më e pëlqyer.

loading...
loading...