Tërmeti lëkund Shqipërinë, epiqendra në Jug

Tërmeti lëkund Shqipërinë, epiqendra në Jug
Një tjetër tërmet u regjistrua në Shqipëri sot pasdite.

Epiqendra e tij ka qenë në Jug të vendit, në afërsi të qytetit të Memaliajt.

Tërmeti me magnitudë 3,5 të shkallës rihter ka rënë 16 km në veri-perëndim të Memaliajt dhe 28 km në lindje të Vlorës. /l.k./

loading...
loading...