Po jepnin spektakël shpejtësie, përmbyset makina, dy të plagosur në Elbasan

Po jepnin spektakël shpejtësie, përmbyset makina, dy të plagosur në Elbasan
Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident pas një spektakli shpejtësie në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur përpara shkollës profesionale, dhe shkak i aksidentit ishte shpejtësia tej normave të lejuara, ku si pasojë drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe makina u përmbys.

Të plagosurit janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Ekspertët po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...