Aksidenti, përplasen dy automjete, plagoset rëndë drejtuesi i mjetit

Aksidenti,  përplasen dy automjete, plagoset rëndë drejtuesi i mjetit
Një aksident i rëndë është regjistruar pak më parë në aksin Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Vloçisht.

Policia sqaron se si pasojë e përplasjes së dy automjeteve është plagosur rëndë një person.

I plagosuri i cili tashmë është transportuar në spital, ka marrë plagë të rënda në kokë dhe trup.

Vazhdojnë hetimet në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të saj. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...