Të rinjtë e PD-së, “çojnë në qeli” Ramën dhe Dakon

Të rinjtë e PD-së, “çojnë në qeli” Ramën dhe Dakon
Të rinjtë e Partisë Demokratike kanë “çuar në qeli” kryeministrin Edi Rama dhe kreun e Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako. Bëhet fjalë për një skenografi të re të të rinjve të PD-së për protestën e sotme të opozitës. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...