Sokol Hazizaj komenton vendimin e Metës: Ka marrëveshje të fshehtë

Sokol Hazizaj komenton vendimin e Metës: Ka marrëveshje të fshehtë
Konstitucionalisti Solkol Hazizaj në një intervistë telefonike për RTV Ora komentoi vendimin e presidentit Ilir Meta.

Ai foli për një marrëveshje të fshehtë.

Ndërkohë presidenti është shprehur se te hënën në mëngjes, Institucioni i Presidentit të Republikës do të bëjë publikisht me dije të gjithë argumentet shteruese kushtetues, ligjorë dhe logjikë që çuan në marrjen e këtij vendimi.

Foto Google

loading...
loading...