Përplasen makinat në Shkozë, ia hedhin paq drejtuesit dhe pasagjerët

Përplasen makinat në Shkozë, ia hedhin paq drejtuesit dhe pasagjerët
Dy makina janë përplasur në periferi të Tiranës, në zonën e Shkozës.

Policia sqaron se nga përplasja e dy automjeteve ia kanë hedhur paq drejtuesit e mjeteve dhe pasagjerët, ndërsa janë evidentuar dëme të konsiderueshme materiale.

Në vendngjarje ekspertët kanë nisur proceduarat për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. /l.k./

Foto Google

 

loading...
loading...