Kombëtarja kryen stërvitjen e radhës, mbrojtja ka probleme

Kombëtarja kryen stërvitjen e radhës, mbrojtja ka probleme
Kombëtares shqiptare nuk po i shqiten lajmet e kria teksa gjendet në Frankfurt të Gjermanisë për të përgatitur takimin ndaj Islandës.

Pas seancës së mëngjesit, ku Amir Abrashi u stërvit veçmas grupit, edhe këtë pasdite një tjetër futbollist ka shfaqur probleme.

Bëhet fjalë për mbrojtësin e Hajdukut të Splitit, Ardian Ismajli. Ai ndjente dhimbje në kofshën e djathtë dhe për të mos rrezikuar më shumë, ka kryer vetëm vrapime rreth fushës, i diferencuar. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...