Holandë-Angli “përleshen” për finalen e Ligës së Kombeve

Holandë-Angli “përleshen” për finalen e Ligës së Kombeve
Sot në mbrëmje do të luhet në “Estsdio D. Afonso Henriques” të Guimaraes gjysmëfinalja e dytë e Ligës së Kombeve mes Holandës dhe Anglisë.

Të dy ekipet synojnë finalen, aty ku i pret Portugalia, ndaj trajnerët respektivë kanë hedhur në fushë formacionet më të mira të mundshme.

Kjo sfidë do të luhet në orën 20:45 dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare:

Foto Google

loading...
loading...