FOTO/Në Tiranë vapa bën "namin", por në këtë qytet ka shpërthyer shiu dhe rrëshqitja e gurëve

FOTO/Në Tiranë vapa bën "namin", por në këtë qytet ka shpërthyer shiu dhe rrëshqitja e gurëve
Qershori shënon ardhjen e verës, por duket se në qytetin e Librazhdit stina e nxehtë do duhet “të presë”

Këtë të martë në Librazhd kanë shpërthyer reshjet e shiut, madje dhe breshërit duke shkaktuar jo pak vështirësi në aksin rrugor Librazhd- Elbasan. Një pjesë e rrugës madje ka pësuar dhe rrëshqitje të dheut e gurëve, ashtu siç tregon dhe kjo foto e postuar nga Tch.

loading...
loading...