FORMACIONET ZYRTARE/ Tottenham dhe Liverpool përballen në finalen "magjike" të Champions League

FORMACIONET ZYRTARE/ Tottenham dhe Liverpool përballen në finalen "magjike" të Champions League
Në një mbrëmje drithëruese, Tottenham dhe Liverpool përballen mes tyre në trofeun më prestigjioz për klube në Europë atë të UEFA Champions League.

Tottenham Hotspur dhe Liverpool janë dy skuadrat që do të zbresin në fushën e "Wanda Metropolitano" për t'i dhënë fund një sezoni magjik në Europë.

Ndërkohë, dy teknikët kanë zbuluar edhe formacionet që do të hedhin në fushë. Në këtë finale ka edhe pak gjak shqiptari, me Xherdan Shaqirin që e nis nga stoli, por pritet të ketë minuta në këmbë.

loading...
loading...