Elbasan, motorin e përplas makina, plagosen dy persona, rëndë në spital motoristi

Elbasan, motorin e përplas makina, plagosen dy persona, rëndë në spital motoristi
Dy persona u plagosën në një aksident në aksin rrugor Librazhd-Elbasan.

Policia sqaron se në aksident u përfshinë një motor dhe një makinë.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin rajonal të Elbasanit, dhe bluzat e bardha konfirmojnë se drejtuesi i motorit ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...