Champions, “fituesja” e vërtetë e finales (Foto)

Champions, “fituesja” e vërtetë e finales (Foto)
Kjo ishte tifozja Kinsey Wolanski e cila në finalen e Champions League, u fut në fushë thuajse e zhveshur.

Ajo dhuroi disa minuta show në fushë, por më pas u kap nga rojet e sigurisë. Për shumë tifozë, ndeshja mes Liverpool dhe Totenhem, që përfundoi 2-0 në favor të Të Kuqve, nuk dhuroi spektaklin që pritje.

Spektakli i vetëm ishte futja e tifozes seksi në fushë.

Ajo ka ngjallur reagime të shumë, në rrjetet sociale. Madje ka fituar me miliona ndjekës në Instagram, pasi u bë e famshme, me veprimin kur mori guximin dhe doli e zhveshur në fushë.

Më vonë i dashuri i saj, Vitaly Zdorovetskiy, i cili bëri të njëjtin veprim në vitin 2014 tregoi sa krenar ishte për të.

Me anë të një postimi në Instagram, ai reagoi për veprimin e të dashurës në ndeshjen e Liverpool me Tottenham.

loading...
loading...