VIZITA SURPRIZË/ Ronaldo në Marok me familjen, në hotelin me markën e tij

VIZITA SURPRIZË/ Ronaldo në Marok me familjen, në hotelin me markën e tij
Cristiano Ronaldo dhe familja e tij vizituan hotelin “CR7” në Marrakech.

Hoteli do të hapet në vitin 2020 nën markën “Pestana CR7”.

Hoteli i pestë që do të hapet në Marrakesh të Marokut vitin që vjen do të ketë 160 dhoma dhe do të jetë tepër luksoz.

Ronaldo e vizitoi hotelin bashkë me djalin e tij dhe partneren Georgina Rodriguez.

Nën markën e asit të Juves, Maroku do të ketë një ndër hotelet më luksoze verën e ardhshme.

loading...
loading...