“Shqipëria si Europa”, mesazhi që qytetarët i lanë Edi Ramës në muret e Kryeministrisë

“Shqipëria si Europa”, mesazhi që qytetarët i lanë Edi Ramës në muret e Kryeministrisë
Protesta e sotme e opozitës është një nga më të veçantat.

Protestuesit dhuruan spektakël me dritat e telefonave duke ndriçuar bulevardin Dëshmorët e Kombit, ndërsa më pas ata i dërguan disa mesazhe kryeministrit Rama duke ia postuar edhe në murin e selisë së qeverisë, ku shkruhej: “Rama ik” dhe “Shqipëria si Europa”. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...