Ronela Hajati i përgjigjet reperit shqiptar: T’u shtoftë fiksimi për mua!

Ronela Hajati i përgjigjet reperit shqiptar: T’u shtoftë fiksimi për mua!
Reperi shqiptar S4MM shprehu publikisht pëlqimin për Ronela Hajatin, madje ai postoi imazhin “topless” të këngëtares dhe e shoqëroi me komentin ‘Ufff’.

Komentit reperi i shtoi dhe shumë zemra e lule. Ronela në emisionin NIN u pyet sesi është ndjerë nga deklarata e S4MM dhe nëse reperi i ka shkruar ndonjëherë.

“Po mirë kush e di i kam ik tani nga fiksimi. Jo, jo s’më ka shkruar, nuk e njoh fare personalisht se kështu si artist e njoh. Po shumë mirë, u shtofshin ç’a të them unë”, u shpreh Ronela Hajati.

loading...
loading...