Protestuesit e opozitës po i afrohen Kryeministrisë

Protestuesit e opozitës po i afrohen Kryeministrisë
Ka filluar marshimi i simpatizantëve të opozitës dhe qytetarëve në drejtim të Bulevardit “Dëshmorët e Kombit”, aty ku do të nisë në orën 18:30 përballë zyrave të Ramës.

Me pankartat “Rama ik”, me flamujt kombëtarë dhe tymuese të zeza në duar, protestuesit po i afrohen Bulevardit.

Kjo e sotmja pritet të jetë protesta më e madhe që ka mbajtur opozita që nga 16 shkurti, koha kur dogji mandatet dhe u largua nga Parlamenti. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...