Përndjekja e vajzave të miturave, regjistrohet një tjetër rast në Berat

Përndjekja e vajzave të miturave, regjistrohet një tjetër rast në Berat
Një 19-vjeçar u arrestua sot në Berat pasi dyshohet se prej disa ditësh kërcënonte, ofendonte dhe përndiqte me mesazhe në telefon një vajzë të mitur.

Policia sqaron se 19-vjeçari akuzohet për veprën penale “Përndjekje”.

Sipas saj, specialistët e Seksionit për Krimet u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit i të riut , L. D, 19 vjeç, banues në Berat. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...