Ndodh çudia/ Ish-e dashura i kërkon dhëndrit falje ditën e dasmës, nusja shokohet

Ndodh çudia/ Ish-e dashura i kërkon dhëndrit falje ditën e dasmës, nusja shokohet
Ka tentuar t’i prishë ditën më të bukur të jetës nuses, kur ish e dashura e burrit u shfaq me vello ditën e dasmës së çiftit.

Videoja është filmuar në një dasmë në Kinë, ndërsa ka bërë bujë në rrjetet sociale.

Ish-e dashura i lutet dhëndrit, duke i thënë: “Ishte faji im, ktheu me mua”.

Nusja e shokuar nga pamja, vetëm shikonte atë që po ndodhte. Nusja iku nga dasma e turpëruar dhe e tronditur, shkruan “Daily Mail”.

/f.ç/Albanian Free Press Online/

VIDEO

 

loading...
loading...