Miriam Cani feston ditëlindjen, Alban Skënderaj nuk gjen dot fjalë për ta uruar

Miriam Cani feston ditëlindjen, Alban Skënderaj nuk gjen dot fjalë për ta uruar
Miriam Cani feston 34 vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të rëndësishme veçohet urimi nga bashkëshorti i saj, Alban Skenderaj.

Këngëtari në llogarinë e tij, Instagram, ka postuar një imazh me Miriamin teksa zgjedh fjalët. “Çdo fjalë më shumë do ishte e tepërt. Dashuria për ty nuk përshkruhet dot me fjalë. Gëzuar ditëlindjen bashkëshortja ime”, ka shkruar ai.

Çifti javën e kaluar kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, në ishujt luksoz Maldive.

E pranishme në kurorëzimin e tyre të dashurisë ka qenë edhe vajza e dyshes, Amelia.

Albani dhe Miriami sot publikojnë edhe këngën e re.

Në klip përfshihen edhe momente të kurorëzimit të martesës së tyre.

loading...
loading...