"Mesazh për Sokol Binaj ?", Digjet makina e gruas së gjyqtarit të Krimeve të Rënda

"Mesazh për Sokol Binaj ?", Digjet makina e gruas së gjyqtarit të Krimeve të Rënda
Një zjarr në rrethana ende të paqarta ka shkrumbuar makinën e bashkëshortes së gjyqtarit Sokol Binaj.

Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të nëatën në kryeqytet  në rrugën “Grigor Heba”.

Sokol Binaj është gjyqtar në Gjykatën e Apelit për Krimet e Rënda dhe ka pasur në shqyrtim një sërë çështjesh të rëndësishme.

Grupi hetimor  vijon punën për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

/f.ç/Albanian Free Press Online/

 

loading...
loading...