Merr flakë dhoma e oksigjenit në spitalin e Durrësit, personeli dhe pacientët në panik

Merr flakë dhoma e oksigjenit në spitalin e Durrësit, personeli dhe pacientët në panik
Një zjarri i befasishëm ka rënë në dhomën e oksigjenit në spitalin rajonal të Durrësit duke shkaktuar panik tek personeli dhe pacientët.

Denoncimin e ka bërë një mjek i spitalit dhe është bërë publik nga ish kryeministri Sali Berisha, përmes një postimi në rrjetin social ku shkruan: “Zjarr ne dhomen e oksigjenit ne spitalin e Durresit! Narkopolicia dhe ndrikull Manastirliu fshehin aksidentin!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Doktor pershndetje tragjedi sot ne spitalin e durrsit dhe policia dhe narko shteti e mbajn te fsheur krimin te lutem anonim se na hoqen nga pun jam doktorr ne pavionin infektiv ra zjarr ne dhomen e oksigjemit respekte”. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...