Kur thjeshtësia paguan!

Kur thjeshtësia paguan!
E kush e tha se një personazh publik duket bukur vetëm e ujdisur si për dasmë, me taka e fustan, grim e bizhuteri? Shikoni se sa seksuale dhe e hijshme duket Fatma Methasani me këtë look plazhi. Thjeshtë me një këmishë lino të kaltër e një kapele mbi kokë. Vajza e televizionit ka kaluar disa ditë në Dhërmi ku ka shijuar diellin e ndrojtur të prillit dhe në fotot e saja duket qartë që ajo po i shijon maksimalisht këto pushime.