KRIM I TMERRSHËM/ I nxehur se humbi një video-lojë, babai përplas për vdekje beben e porsalindur

KRIM I TMERRSHËM/ I nxehur se humbi një video-lojë, babai përplas për vdekje beben e porsalindur
Humbja në një lojë elektronike ishte e patolerueshme për babain 26-vjeçar që vrau djalin e tij të vogël.

Anthony Trice vrau djalin e porsalindur  De’Anthony Trice, në shtëpinë e tij në Louisville.

Pasi e dhunoi, 26-vjeçari e mori foshnjën dhe e përplasi për tokë. Sipas mediave Trice e mori djalin në dhomën e gjumit dhe e uli aty.

Ai shkoi në banjo dhe ku u kthye vuri re se i porsalinduri ishte në gjendje të rëndë dhe telefonoi policinë.

Djali u dërgua në Spitalin e Norton Children’s, ku edhe ndërroi jetë.

/f.ç/Albanian Free Press Online/

loading...
loading...