FOTOT/ Po habit rrjetin, 33-vjeçarja e zhveshur lakuriq që po bredh botën

FOTOT/ Po habit rrjetin, 33-vjeçarja e zhveshur lakuriq që po bredh botën
Një 33-vjeçare po thyen rrjetin së fundmi pas ka vendosur që të shëtisë nëpër botë, e zhveshur e gjitha lakuriq.

Sarah Jane ka vendosur të eksplorojë vende të ndryshme nga plazhet në Miami e deri në kënetat në Florida.

Sarah gjithashtu ka krijuar një llogari në rrjetin social Instagram ku janë më tepër se 45 mijë persona që ndjekin aktivitetin e saj.

Ajo thotë se është një adhuruese e natyrës dhe zonave të shkretëtirës. Është e vështirë që të zgjedh një destinacion por Las Vegas është një vend i ëndrrave për Sarah.

/f.ç/Albanian Free Press Online/