FOTOT/ Kjo është gjyshja më sexy që ju kanë zënë sytë

FOTOT/ Kjo është gjyshja më sexy që ju kanë zënë sytë
Është vetëm 40 vjeç por pa dyshim mund të jetë gjyshja më sexy që ju kanë zënë sytë.

Alice Vasquez është gjyshe dhe pak ditë më parë festoi ditëlindjen.

Mësuesja e Yoga-s, e lindur në Kaliforni, festoi ditëlindjen e saj të 40-të në një festë të çmendur në Las Vegas, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

/f.ç/Albanian Free Press Online/

loading...
loading...