Fëmija lindi me ngjyrë, gruaja akuzon burrin: Nuk të kam tradhëtuar, por fajin e ke ti që pi shumë kafe

Fëmija lindi me ngjyrë, gruaja akuzon burrin: Nuk të kam tradhëtuar, por fajin e ke ti që pi shumë kafe
Një grua spanjolle i ka habit të gjithë me deklaratën e saj pasi fëmija i lindi me ngjyrë.

24-vjeçarja nga Valencia deklaroi se fajtorë për lindjen e foshjes me ngjyrë është burri i saj.

Bashkëshorti i 24 vjeçares ishte po ashtu i bardhë dhe në momentin që pa djalin i ka kërkuar shpjegime gruas së tij.

“Nuk jam rracist për ngjyrën e fëmijës por ti me siguri me kë tradhëtuar” i tha ai por vajza 24-vjeçare i është përgjigjur se ajo nuk e ka tradhëtuar kurrë dhe fajin e kishte fakti që burri i saj pinte gjatë gjithë kohës kafe, shkruan Daily Mail.

Pas kësaj burri deklaroi se ndihet keq që e akuzoi gruan e tij dhe e beson atë pasi ajo e dashuron dhe nuk do kërkojë testim për babain e djalit të sapolindur.

/f.ç/Albanian Free Press Online/