Dua Lipa, largon fustanin dhe tregon të brendshmet e zeza me dantellë

Dua Lipa, largon fustanin dhe tregon të brendshmet e zeza me dantellë
Ylli 23-vjeçar ka ndarë në mediat sociale një foto provokuese, duke zbuluar të brendshmet e saj teksa pozon me fustanin e larguar që ato të bien në sy.

Ajo e shoqëron foton me shënimin: “Nëse flokët e mija do të ishin kështu përditë.... flokët e shkurtër më mbanin të përulur”

Dua, e cili ka 29.3 milionë ndjekës, u përmbyt me komente dhe një fans iu lut: “Mbajini flokët kështu .... dukeni më seksi”

Të tjerë e krahasuan atë me superstaren Amy Winehouse, e famshëm për flokët e saj të veçantë dhe rrobat e ngushta. /l.k./

Marrë nga www.thesun.co.uk