“Cleopatra moderne”, këngëtarja shqiptare befason me veshjen e saj! Foto

“Cleopatra moderne”, këngëtarja shqiptare befason me veshjen e saj! Foto
Dua Lipa, këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore, ka tërhequr vëmendje të posaçme, me veshjen e saj.

Ajo ka falënderuar ekipin që është marrë me përgatitjet si dhe e ka quajtur të pazëvendësueshme veshjet “Versace” që ia bënë ëndrrën realitet. Dua Lipa ishte në  "The Metropolitan Museum of Art, New York ", ku edhe perfermoi me veshjen e saj.

Ndërkohë duket sikur këngëtarja në veshjen e saj është frymëzuar nga mbretëresha,  Cleopatra e Egjiptit. /a.m/