Bora dhe Nensi bien dakord

Bora dhe Nensi bien dakord
Bora Zemani, prezantuesja e njohur e televizionit dhe Nensi Kola, modele dhe eksperte estetike, duket se janë dakord që këtë pranverë të jenë sa më ekstravagante.

Moda e fundeve xhins duket se është përqafuar edhe nga këto bukuroshe, por fundet e tyre janë shumë provokuese, me shqyerje dhe grisje që zbulojnë shumë nga hiret e tyre.

 

 

 

 

loading...
loading...