Aksidenti, makina e luksit del nga rruga, rrokulliset nëpër shkëmbinj dhe ndalet mbi urën e fshatit

Aksidenti, makina e luksit del nga rruga, rrokulliset nëpër shkëmbinj dhe ndalet mbi urën e fshatit
Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur sot pasdite në Elbasan.

Policia sqaron se një mjet tip ‘ML 320’ ka dalë nga rruga në fshatin Griqan, Njësia Administrative Labinot Fushë dhe ka përfunduar në urën e fshatit Griqan i Sipërm.

Po sipas saj, nga ky aksident nuk ka pasur viktima dhe të lënduar, ndërsa mendohet se shkak për këtë aksident do të jetë pakujdesia e shoferit ose shpejtësia jashtë normave të lejuara. /l.k./

Foto Google

 

loading...
loading...