Aksident në Laç-Milot, 2 të plagosurit, me urgjencë në Spitalin e Traumës

Aksident në Laç-Milot, 2 të plagosurit, me urgjencë në Spitalin e Traumës
Aksident me pasojë dy të plagosur ka ndodhur para pak minutash në aksin Laç-Milot.

Dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe identiteti i të plagosurve. /l.k./

Foto Google

loading...
loading...