Rezarta rizbulon Arilenën

Rezarta rizbulon Arilenën
Arilena Ara, këngëtarja aq e talentuar, siç dihet, është në jurinë e një spektakli televiziv.

Por nën duart mjeshtërore të stilistes së njohur, Rrezarta Skifteri, ajo ka ardhur mjaft ndryshe përpara publikut, një rizbulim i anës së saj provokuese dhe pak androgjene, me këto fustane kaq dark por edhe kaq seksi.

Me portretin engjëllor por një trup atleteje, Arilena duket magjepsëse.