Rashel ngre temperaturat

Rashel ngre temperaturat
Pranvera ka ardhur e ngrohtë dhe e bukur e kështu Rashel Kolaneci nuk ka qenë e duruar.

Ajo menjëherë ka ngritur temperaturat duke u zhveshur e duke shfaqur format për të cilat u bë aq e famshme.

Fundshpina e saj emblematike duket se me kalimin e kohës është rritur edhe më shumë dhe fansat janë në delir.

Imagjinojmë se çfarë na pret këtë verë prej saj.