Policia ultimatum protestuesve, u jep kohë edhe 5 minuta për t’u larguar

Policia ultimatum protestuesve, u jep kohë edhe 5 minuta për t’u larguar
Një tjetër ultimatum iu ka dhënë policia protestuesve. Ajo u bëri thirrje atyre të largohen brenda 5 minutash dhe të heqin maskat, por kjo thirrje nuk është marrë parasysh prej protestuesve.

Pavarësisht thirrjeve ata jo vetëm që nuk u larguan, por edhe i kanë vënë flakën një makine të parkuar në rrugë. /l.k./

Foto Google