Klasike si e kuqja

Klasike si e kuqja
Me fustane të kuqe flakë e të gjatë deri në fund të këmbëe. Ky detaj në stil dhe elegancë i ka bashkuar të dy bukuroshet tona, njëra në SHBA e tjetra në qendër të Tiranës. Bleona Qerreti ka shkëlqyer e duket mahnitëse me këtë fustan të kuq të gjatë mëndafshi, me belin të mbledhur e mëngët e gjera që i tregon shpatulla të gjera, flokët e mbledhur thjeshtë. Bleona duket gati për një çmim hollivudian. Por me të njëjtën ngjyrë por në një version rrok, Jona Spahiu e sjell ngjyrën e kuqe me kambale të zeza, në version më sportiv por përsëri ajo duket shumë tërheqëse.