Kapet miku i Emiliano Shullazit në Tiranë, me 1 kg kokainë (emri)

Kapet miku i Emiliano Shullazit në Tiranë, me 1 kg kokainë (emri)
Një sasi prej 1 kg kokainë është kapur ditën e sotme në Tiranë në kuadër të një operacioni anti-drogë.

Në pranga raportohet se ka rënë miku i Emiljano Shullazit, Klajdi Gjeçi.

Klajdi Gjeçi njihet si pjesëtar i bandës së Emiljano Shullazit  si dhe është një emër i njohur për policinë pasi rezulton me disa precendetë penalë.

/f.ç/Albanian Free Press Online/