Kameleon si Yllka

Kameleon si Yllka
Një ditë e veshur thjesht si një vajzë qyteti duke pirë kafenë në piacë e një herë kështu, si një femër fatale.

Yllka Kuqi është përsëri në kërkim të një look-u bombastik dhe këtë herë ja ka dalë të na habisë.

Me flokë të gjatë të verdhë, pozim shumë seksi e këto sandale françeskane me rripa deri në gju, Yllka nuk duket më vajza modeste e muzikës por një femër që transmeton sensualitet nga çdo anë.