Ditëlindja e bekuar e Andrës

Ditëlindja e bekuar e Andrës
Në një ambient të ngrohtë, mes tullumbaceve dhe muzikës, Andra, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, ka festuar ditëlindjen mes njerëzve më të dashur.

Si gjithmonë, bukuroshja ka shkëlqyer në fustanin e saj dhe grimin, por mbi të gjitha e ka shijuar shumë edhe dedikimin e bashkëshortit të saj.

Nuk munguan edhe dhuratat luksoze, por ndryshe nga koleget e saja, këtë pjesë Andra ka zgjedhur të mos e bëjë publike.