Amanda Holden, 48 vjeçe, befason me linjat perfekte dhe kostumin e banjës seksi

Amanda Holden, 48 vjeçe, befason me linjat perfekte dhe kostumin e banjës seksi
Amanda Holden duket se po merr ca kohë për të rimbushur para se gjërat të bëhen super të zënë në javët e ardhshme.

Duke postuar një të hënë në Instagram të martën, aktorja dhe gjyqtarja e Britania Got Talent shfaqën fizikun e saj perfekt me rroba të bardha body banje, me një rrjetë të hollë që përshkon bustin e saj, ndërsa qëndron në një kodër dhe shikon tej në horizontin detar në ditët e saj të pushimeve jashtë vendit.

Duke qëndruar në dritën e diellit, Amanda, 48 vjeç, kapi mban në dorë një gotë me lëng të gjelbër, ndërsa shijon pamjen.

Amanda mendohet se është në Turqi për pushime përpara shfaqjeve të drejtpërdrejta të BGT. /l.k./

Marrë nga www.dailymail.co.uk