Nga lartësitë e Kiarës

Nga lartësitë e Kiarës
Nuk kemi shumë informacion nëse bukuroshja Kiara Tito është një vajzë shtatlartë ose jo.

Në fotot e saja nuk kuptohet ky detaj bukurie mjaft mirë.

Por në këtë foto kaq seksi, me këtë fustan portokalli e kaq të shkurtër, ajo duket si një modele.

E gjatë dhe elegante, Kiara ka marrë shumë sharm këto kohët e fundit, duke qenë edhe më shumë në qendër të vëmendjes.