Ndikimi rus, Klosi: Rusia është bërë gogol, po përdoret rëndom

Ndikimi rus, Klosi: Rusia është bërë gogol, po përdoret rëndom
Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se çështja e Rusisë është bërë gogol në Shqipëri.

“Të thuash që veç halleve që kemi brenda të fusësh edhe shërbimet. Është bërë gogol Rusia dhe po përdoret rëndom. Natyrisht si të gjithë vendet e mëdha, edhe Rusia ka interesat e veta në rajon. Them, trajtimi i këtyre problemeve në këtë situatë është i tepërt”. /l.k./

Foto Google