Moti, nesër s’ka shi, temperaturat rriten

Moti, nesër s’ka shi, temperaturat rriten
Nesër (e premte dt.15) nuk priten reshje. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 4 / 15 °C, në vendet e ulëta: 2 / 15 °C, në vendet malore: -2 / 10 °C.

Era pritet të fryjë mesatare deri e fortë në jug-lindje të vendit. /l.k./

Foto Google