Manjola, mahnitëse në videoklip

Manjola, mahnitëse në videoklip
Jemi mësuar me të gjithmonë klasike dhe veshje me shumë klas.

Por kjo foto nga kohët kur xhironte videoklipin e saj në bregdet na e solli atë krejt ndryshe në stil.

Përsëri ajo duket mahnitëse.

Me forma prej vogëlusheje, Manjola ka guxuar më shumë se zakonisht, duke veshur pantallona shumë të shkurtra të zeza dhe këtë bluzë me të çara të thella anash.