Era na kthen fundshpinën

Era na kthen fundshpinën
Era Istrefi është duke punuar shumë për videoklipin e saj më të ri që del së shpejti.

Por ajo ka mundur të shkëpusë disa ditë për të pushuar e ndërkohë, ka rritur shumë temperaturat.

Nga dhoma e hotelit ajo ka shkrepur këtë foto ku në pasqyrë ka dashur “të kontrollojë” se si janë linjat e saja dhe veçanërisht fundshpina.

E veshur me një kostum banjoje me viza të bardha e të zeza, Era duket shumë në formë dhe seksi teksa na tregon fundshpinën e saj të bonifikuar.