Einxhel “ngre” temperaturat

Einxhel “ngre” temperaturat
Ajo nuk ka pritur që moti të ngrohet shumë.

Fansat mashkullorë u tërbuan që në mars me fotot e reja të Enxhiel Shkirës.

Duket se bukuroshes nuk i është pritur që të fillojnë plazhet dhe ka pozuar me kostum banjoje me lula e ngjyra të ndezura e sigurisht, një kostum të përmasave sa më të vogla që të jetë e mundur.

Enxhiel ka ngritur kështu temperaturat dhe imagjinojmë që tani se çfarë na pret këtë verë prej saj.