Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përplas për vdekje këmbësoren

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përplas për vdekje këmbësoren
Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur para disa minutash në autostradën Tiranë-Durrës.

Mjeti me drejtues shtetasin D. B., ka aksidentuar për vdekje një këmbësore ende të paidentifikuar, të moshës rreth 35-40 vjeçe.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe shkaqet e aksidentit fatal.

/f.ç/Albanian Free Press Online/